Klima Servisi

Tüm marka ve model klimalarınızda  oluşan arızalara hızlıca çözüm üretiyoruz.
ProSel Klima tüm marka ve model Klima ile ilgili sorun ve ihtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde çözebileceğiniz tek adrestir. Uzman servis ekiplerimiz, 2 saat aralığında randevu sistemi ile haftanın 7 günü hizmetinizdedir.

Klima bakımları ekonominiz ve sağlığınız açısından yüksek önem taşımaktadır. Bakım ve onarım işleri işinin ehli kişiler tarafından yapılmadığı sürece ciddi sorunlar ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Bakımları periyodik olarak yaptırmanız durumunda klima cihazınız uzun ömürlü olacaktır.

  • 20 Yıllık Deneyim ve Uzman Kadro
  • Kaliteli Fiyat Politikası
  • Aynı Gün Servis Hizmeti
  • Ödeme Kolaylığı
  • İstanbul Genelinde Hizmet
  • %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Klima Bakımı Neden Önemli?

Klimanızın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakımı hayati önem taşımaktadır. Herhangi bir arızanın oluşmasını en aza indirmek ve cihazı harcadığı efordan daha fazla yormamak için klima bakımı düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Klima Servisi Size Fayda Sağlar!

Fatura maliyetlerini azaltır. Sağlık ve güvenlik için temiz hava solumak ve hastalıktan korunmak klimanın ömrünü uzatır. Mevsimleri sorunsuzca geçirmek için klima bakımınızı mutlaka yaptırın!

Periyodik klima bakımı yaptırmanız sağladığı faydalar:

Cihazınızın ömrü uzar ve ortaya çıkabilecek arıza nedenleri engeller. Enerji tasarrufu sağlar. Sağlığınızı korumuş olursunuz. Klimanızdan yüksek performans alırsınız. Yaşam alanlarınızda üstün konfor sağlarsınız.

Bakım İşlemi COVİT-19 Virüs için koruyucumudur ?

Bakım işlemimiz virüs salgını nedeni ile 3 aşamadan oluşmaktadır… İç ünite ve filitreler kimyasal solvent ile temizlenir sonra yüksek alkol içermekte olan özel üretim dezenfektan ile sistem mikrop ve virüslerden dezenfekte edilir. Akabinde iç ünitenin tamamı yüksek ısı üreten buhar makinası ile tamamen temizlenir.

Hangi markalara klima servisi hizmeti veriyoruz?

Tüm klima markalarına servis hizmeti vermekteyiz.

Yetkili klima servisi olarak; ACSON , CONTEK , FRİMEC markalarında hizmet vermekteyiz.

Yetkili Servis Olarak;

ACSON Klima servisi , CONTEK Klima servisi , FRİMEC Klima servisi markalarında hizmet vermekteyiz.
Klima Arıza hizmeti konusunda teknik destek almak bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yetkili Klima Servis Hizmetlerimiz

Klima Bakım Servisi, Drenaj Pompası Montajı, Dış Ünite Temizliği, Klima Temizliği  Arıza, Vrf Klima Bakımı, Klima Tamiri,Klima satis

Forumu Doldur Servis Çağır