En iyi olanı sağlıyoruz
onarım hizmetleri

image

Klima Servisi

Prosel Klima Servisi olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbul'un tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

image

Klima Bakımı

Klima bakımı insan hayatı için yani sağlık açısından çok önemlidir. Çünkü insanlar tarafından kullanılan tüm cihazların yıpranma payı vardır. Bakımlı klimalarla enerji tasarrufu sağlarsınız.

image

Klima Montaj

Klima montajı, klima servisi çalışanları tarafından en doğru keşifi sizin için yapar Profesyonel ekibi ile hijyenik koşullarda ürün montajını gerçekleştirir.

image

Klima Satış

Firmamız Frimec klima servis hizmetlerini garantili ve garanti süresi dolan tüm Frimec klima modelleri için sağlamaktayız.

image

Klima Tamiri

Profesyonel ve deneyimli teknisyen ekibiyle Prosel Klima Servisi her zaman en doğru tamir ve onarım hizmetini almanızı sağlıyor.

image

Klima Arıza

Klima arıza durumunda klimanızın çalışmadığını fark ettiyseniz, elektrik aksamı ile sigortayı kontrol edin. ve teknik servis çağırın.

image

Vrf Klima Servisi

VRF klimalar da her elektronik cihaz gibi zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak arıza gösterebilir. Klima arızalarıyla VRF klima servisleri destek almanız gerekir.

image

Klima Onarım

Klima bakım ve onarım işlerinizi profesyonel şekilde yürütür. Bütçenizi düşünür. Klimanızın ömrünü uzatırsınız. Klimanızın daha verimli ve güvenli çalışmasını sağlarsınız. Klimanız ilk günkü performansıyla çalışır.

image

Klima Yedek Parça

Dünyanın en iyi klima markalarına ait, zengin yedek parça ve aksesuarlar çeşitleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor, markasına ve modeline uygun sizin için orijinal yedek parça temini sağlıyoruz.

How it works

Serviste Mükemmellik Hemen
Cağırın Gelelim Sorununuzu Çözelim

Çevrimiçi Rezervasyon

Acil veya Randevu İçin Arayınız.

Güler Yüzlü Mutlu Hizmetler

Müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim gücü kuvvetli, anlayışlı ve pratik çözümler üreten, güler yüzlü klima servisi.

Randevu Onay Alın

Randevunuz Onaylandı Biz Geliyoruz

image
image İletişim İçin Ara veya

Ara Veya Formu Doldur